Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Junioren

Junioren

Dit is de voorlopige indeling voor het seizoen 2020-2021

Voor een aantal teams zoeken we nog een leider.                              

Voor een aantal teams zoeken we nog een trainer.                             

Heb je interesse, geef dit dan aan bij vv Bato, dit kan via de mail info@vvbato.nl of bij Martin Adam onze Jeugdcoördinator

 
JO 17-1 klasse : 2 JO 17-2 Klasse: 4 JO 15-1 Klasse: 3 JO 13-1 Klasse: 1
Trainer: Erwin Plat
Leider: Martin Boven
Trainer: martin Adam
Leider: Pascal Spijker
Trainer: Rien Potter/Jordy mollema
Leider: Rien Potter/Jordy Mollema
Trainer: Henry siemons/Marc Klunder/Wim Boven
Leider: Henry siemons/Marc klunder/Wim Boven
1 Maurice Kaman
2 Djaymen de Haas
3 Yazan Al Bahlul
4 Miloud Khaddaji
5 Nigel Smit
6 Milan Klungel
7 Twan Kok
8 Jorian Haak
9 Rodino Zimmerman
10 Sem Boven
11 Roderik te Velde
12 Djustin Panneman
13 Dylan Adam
14 Joran Scheeres
15  
16  
17  
1 Hamzah Eid
2 Dorian Mulder
3 Matano Chireya
4 Ashwien Mahabier
5 Manuel Schullingkamp
6 Arvid Meinders
7 Tim Plat
8 Wilko Ottenga
9 Ruben Schipper
10 Marijn Schipper
11 Sven van Riezen
12 Wesley Holzken
13 Joel Grevink
14 Britt Spijker
15 Mirthe Veld
16  
17  
1 Zeid Mahmoud
2 Youri Potter
3 Justin van der Laan
4 Martijn Struyk
5 Thijs Hoendervanger
6 Niels Haan
7 Angelo Haak
8 Jesse Brinkman
9 Wesley Panneman
10 Niek Burema
11 Umar Mahmoud
12 Christiaan Meints
13 Julian van der Berg
14 Sven Meinders
15 Sander Jager
16 Dyon Scheers
17 Rick Mulder
1 Damien Meijer
2 Kayne Hulshof
3 Tim Bouwmeester
4 Julian Zijlstra
5 Tygo Klunder
6 Davey Siemons
7 Youri Frey
8 Jorrick Grotenhuis
9 Martijn Mulder
10 Luuk Datema
11 Ivan Boven
12 Reint de Boer
13 Mathijs Ottenga
14 Steyn Blaauw
15  
16  
17  
JO 13-2 klasse: 3 JO 13-3 Klasse: 4 JO 11-1 klasse: 1 JO 11-2 Klasse: 3
Trainer: Martin Schipper/Vacant
Leider: Martin Schipper/Vacant
Trainer: Vacant
Leider: Bram Kiewiet
Trainer: Jeremy Ruijer / Jonnie de Ruiter
Leider: Jeremy Ruijer / Jonnie de Ruiter
Trainer: Sander Veld
Leider: Remi Mulder
1 Lorenzo Haan
2 Sanne Wiekens
3 Koen Lingbeek
4 Ryan Kloet
5 Mika Boven
6 Mees van der Veen
7 Jaylano de Jong
8 Haidera Mahmoud
9 Anouk Potter
10 Dymas Schipper
11 Roy van der Wal
12 Elijah Feikens
13 Esmay Drewel
14 Chris Meijer
15  
1 Nardos Medihanye Berhe
2 Fahd Oudqhiri
3 Justin van der Laan
4 Bas van der Laan
5 Thijs Dik
6 Mateusz Wozniak
7 Claudia de Wit
8 Finn Mulder
9 Bastiaan Beekman
10 Tobias de Vrieze
11 Dylano Klein
12 Jerron Hemmens
13 Sanne Kiewiet
14 Ben Edens
15 Milan Bijl
1 Damian Meints
2 Jeffrey Jager
3 Nessa Linkvis
4 Luca Kuiper
5 Niek de Ruiter
6 Lars Wiekens
7 Finn Ruijer
8 David Oostland
9 Mirlinde Vrieze
10  
1 Ruben Hofmann
2 Koen Roosien
3 Gijs Veld
4 Ruben Glazenburg
5 Julian Mulder
6 Jesper Boer
7 Melle Molmans
8 Sham Tesfalde Mhreteab
9 Seim Tesfalde Mhreteab
10  
JO 11-3 klasse: 4 JO 10-1 Klasse: 2 JO 10-2 Klasse: 4 JO 9-1 Hoofdklasse
Trainer: Vacant
Leider: Vacant
Trainer: Vacant
Leider: Vacant
Trainer: Vacant
Leider: Vacant
Trainer:Sven van Delden / Ron Kluter / Ronald Klunder / Arno Weitz
Leider: Erik Drewel/Ron Kluter
1 Bjarne Begerman
2 Lente Bouwhuis
3 Danielle Lap
4 Danial Smid
5 Tess de Wit
6 Duncan Bultje
7 Nabi Ahmed Abdelah
8 Mohamed Mahmoud
9 Sebastiaan Wojcik
10  
1 Sven Dik
2 Laurens Sweertman
3 Zened
4 Alhadi Eid
5 Mustafa Eid
6 Jitse
7 Lennon Zuur
8 Isa Zijlstra
9  
10  
1 Merle
2 Teun Stuut
3 Indy Scholten
4 Tess Helmers
5 Rayen van der Baan
6 Twan van der bulk
7 Nils Roosien
8  
9  
10  
1 Joey Buzeman
2 Tom Drewel
3 Wesley Kluter
4 Frank Behling
5 Tygo Rouppe
6 Calvin van Wieringen
7 Ryan Hillenga
8 Finn Wiegers
9  
10  
JO 9-2 Klasse: 1 JO 9-3 Klasse: 2 JO 9-4 Klasse: 4 JO 8-1 Klasse: 3
Trainer:Sven van Delden / Ron Kluter / Ronald Klunder / Arno Weitz Trainer:Sven van Delden / Ron Kluter / Ronald Klunder / Arno Weitz Trainer:Sven van Delden / Ron Kluter / Ronald Klunder / Arno Weitz Trainer: Vacant
Leider:Sven V Delden/Ronald Klunder Leider:Mark Blondeau/AlbertoZanda Leider:Jeroen Meendering Leider: Geert Klungel
1 Mik van Delden
2 Dion Uil
3 Daan Hofmann
4 Tygo Ruiter
5 Fynn Meinders
6 Jens Klunder
7 Luuk ten Have
8 Tom de Boer
9  
1 Thijs Prins
2 Thom Blondeau
3 Lars Boer
4 Stella Zanda
5 Daan Ekamper
6 Rutger Niezing
7 Oliver Brader
8 Funot Medihanye
9  
1 Jayden Meendering
2 Nick van der Wal
3 Jason Jager
4 Jaylen Schipper
5 Nina Bouwhuis
6 Luke Hulzebos
7 Sham Ahmed Abdelah
8 Levi Klungel
9 Jaleesa Schut
1 Dylan Schut
2 Noah Bijl
3 Thobin Klungel
4 Mason Klein
5 Gijs Delger
6 Duuk Glazenburg
7 Thomas Harms
8 Mustafa Eid
9 Hugo de Boer
JO 7-1 Klasse: 1 JO 7-2 Klasse: 2    
Trainer: Bart Oolders/Peter vrieze Trainer: Bart Oolders/Peter vrieze    
Leider: Peter Vrieze Leider: Bart oolders    
1 Selmen Vrieze
2 Sepp Klunder
3 Thom Helmers
4 Tim Dik
5 Lasse Klunder
6  
1 Milan Oolders
2 Ramon Kieviet
3 Sasina Ahmed Abdulah
4 Serena van Loenen
5 Vale Datema
6 Noah Bereket
   

 

Voor een aantal teams zoeken we nog een leider.
JO 11-3 

JO 10-1

JO 10-2

JO 8-1 (ingevuld)

 

Voor een aantal teams zoeken we nog een trainer.
JO 13-3

JO 11-3

JO 10-1

JO 10-2

JO 8-1 (ingevuld)

 

Heb je interesse, geef dit dan aan bij vv Bato, dit kan 
via de mail info@vvbato.nl of 
bij Martin Adam onze Jeugdcoördinator

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!